Щиро вітаємо переможців та призерів ІІ (районного) етапу ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса Шевченка

Щиро вітаємо переможців та призерів ІІ (районного) етапу   ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса Шевченка,  що відбувся 17 листопада 2018 року.

У конкурсі взяв участь 51 учень закладів загальної середньої освіти Конотопського району, Дубов’язівської селищної та Бочечківської сільської рад.

Переможці

ІІ етапу ІХ Міжнародного  мовно-літературного конкурсу

учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

5 клас

з/п

Прізвище, ім’я по батьковіНазва закладу освітиМісцеУчитель, який підготував до конкурсу
1Солдатенко Даша СергіївнаГружчанський НВКІЛапузіна Оксана Володимирівна
2.Барабаш Єлизавета ІгорівнаСалтиківський НВКІІСкакун Ірина Анатоліївна
3.Савенкова Маргарита СергіївнаСоснівський ОКІІІІвлєва Євгенія Юріївна

6 клас

з/п

Прізвище, ім’я по батьковіНазва закладу освітиМісцеУчитель, який підготував до конкурсу
1.Крюков Тимур АндрійовичДубов’язівський НВКІМозгова Олена Володимирівна
2.Панчошний Денис ІгоровичПопівський НВК

(І-ІІІ ст.)

ІІБанько Антоніна Борисівна
3.Яненко Дар’я РоманівнаТулущанський НВКІІІКлют Наталія Іванівна

7 клас

з/п

Прізвище, ім’я по батьковіНазва закладу освітиМісцеУчитель, який підготував до конкурсу
1Бут Тетяна АндріївнаДубов’язівський НВКІМозгова Олена Володимирівна
2.Колошина Євгенія СергіївнаБочечківський НВКІІВнучкова Ганна Михайлівна
3.Козинець Валерія ОлександрівнаЧорноплатівський НВКІІІГорянська Лідія Григорівна
4.Голінко Ангеліна ОлександрівнаПопівський НВК

(І-ІІІ ст.)

ІІІРибалка Тетяна Анатоліївна

8 клас

з/п

Прізвище, ім’я по батьковіНазва закладу освітиМісцеУчитель, який підготував до конкурсу
1Шевченко Анастасія ВалеріївнаПопівський НВК

(І-ІІІ ст.)

ІБанько Антоніна Борисівна
9 клас

з/п

Прізвище, ім’я по батьковіНазва закладу освітиМісцеУчитель, який підготував до конкурсу
1Соколовська Евеліна ВолодимирівнаКозацький НВКІДовгополов Григорій Михайлович

11 клас

з/п

Прізвище, ім’я по батьковіНазва закладу освітиМісцеУчитель, який підготував до конкурсу
1Несук Вероніка ВіталіївнаТулущанський  НВКІСамусь Ірина Павлівна

 

Поділитися