Відбувся семінар-практикум з предмету «Захист Вітчизни»

16 листопада на базі Юрівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» відбувся семінар-практикум з предмету «Захист Вітчизни» з теми «Здобуття первинних військових знань та практичних навиків – основа виховання патріотів та захисників Вітчизни».

Зустріли учасників семінару вітальними словами учні 2 класу. Директор НВК Н.М. Овсійко познайомила присутніх із здобутками та напрямками роботи освітнього закладу. Учитель предмету Захист Вітчизни, Спаський В.М., виступив із доповіддю, у якій зазначалося, що уроки Захисту Вітчизни  сьогодні є для кожної дитини школою становлення громадянина-патріота України, готового самовіддано розбудовувати країну як суверенну, незалежну, демократичну, правову, соціальну державу, забезпечувати її національну безпеку, сприяти єднанню українського народу та встановленню громадянського миру й злагоди в суспільстві.

Під час практичної частини педагоги відвідали урок у 11 класі на тему: «Вогнева підготовка. Прийоми і правила стрільби зі стрілецької зброї», на якому учні продемонстрували свої знання та практичні навички з вогневої підготовки.

Цікаво і змістовно пройшов виховний захід «Герої не вмирають», присвячений Дню гідності і свободи. Хвилиною мовчання учасники семінару вшанували пам’ять загиблих воїнів-захисників, які віддали своє життя за світле майбутнє України.

Наприкінці семінару учителі проаналізували проведені заходи та поділилися власним досвідом роботи.

 

 

Поділитися