Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика

Вітаємо переможців ІІ етапу ХІХ Міжнародного конкурсу

з української мови імені Петра Яцика,

проведеного серед учнів  3-11 класів

закладів загальної середньої освіти Конотопського району,

Бочечківської сільської та Дубов’язівської селищної рад!

Переможці 

ІІ етапу ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

3 клас

з/п

Прізвище, ім’я по батьковіНазва закладу освітиМісцеУчитель, який підготував до конкурсу
1Березіна Дар’я ОлександрівнаБочечківський НВКІБойко Галина Михайлівна
2.Власовець Поліна ОлександрівнаДубов’язівський НВКІІБандура Тамара Володимирівна
3.Салій Богдан МиколайовичМалосамбірський НВКІІІНазаренко Тетяна Михайлівна

4 клас

з/п

Прізвище, ім’я по батьковіНазва закладу освітиМісцеУчитель, який підготував до конкурсу
1Руденко Катерина СергіївнаШевченківський НВКІБойваленко Наталія Дмитрівна
2.Анцибор Валерія ОлексіївнаДубов’язівський НВКІІЛеус Алла Віліївна
3.Порохня Катерина СергіївнаСоснівський ОКІІІГришко Юлія Вікторівна

5 клас

з/п

Прізвище, ім’я по батьковіНазва закладу освітиМісцеУчитель, який підготував до конкурсу
1Повидиш Валерія ВалеріївнаДубов’язівський НВКІБеседа Жанна Миколаївна
2.Старкова Дар’я ОлегівнаКурилівський НВКІІСтаркова Людмила Андріївна
3.Барабаш Єлизавета ІгорівнаСалтиківський НВКІІІСкакун Ірина Анатоліївна

6 клас

з/п

Прізвище, ім’я по батьковіНазва закладу освітиМісцеУчитель, який підготував до конкурсу
1Пушкар Юлія СергіївнаШаповалівський НВКІБачал Ольга Петрівна
2.Черняк Ростислав МихайловичБочечківський НВКІІМохнушко Галина Володимирівна
3.Яненко Дар’я РоманівнаТулущанський НВКІІІКлют Наталія Іванівна

7 клас

з/п

Прізвище, ім’я по батьковіНазва закладу освітиМісцеУчитель, який підготував до конкурсу
1Шаповал Анастасія ОлександрівнаЛебедівський НВКІБиваліна Марина Василівна
2.Гайдамака Дар’я ПетрівнаТулущанський НВКІІСамусь Ірина Павлівна
3.Колошина Євгенія СергіївнаБочечківський НВКІІІВнучкова Ганна Михайлівна

 

8 клас

з/п

Прізвище, ім’я по батьковіНазва закладу освітиМісцеУчитель, який підготував до конкурсу
1Назаренко Катерина ОлександрівнаПопівський НВК

(І-ІІ ст.)

ІБлажко

Юлія Миколаївна

2.Кононенко Світлана РусланівнаДубов’язівський НВКІІБеседа Жанна Миколаївна
3.Савчук Данило ВолодимировичЧорноплатівський НВКІІІГорянська Лідія Григорівна

9 клас

з/п

Прізвище, ім’я по батьковіНазва закладу освітиМісцеУчитель, який підготував до конкурсу
1Нікітенко Валерія ОлександрівнаПопівський НВК                 І-ІІ ст.ІБлажко

Юлія Миколаївна

2.Соколовська Евеліна ВолодимирівнаКозацький НВКІІДовгополов Григорій Михайлович
3.Ілляшенко Аліна ОлександрівнаВирівський НВКІІІДементьєва Юлія Олександрівна

10 клас

з/п

Прізвище, ім’я по батьковіНазва закладу освітиМісцеУчитель, який підготував до конкурсу
1Давиденко Олександр АнатолійовичВеликосамбірський НВКІКравець Наталія Іванівна
2.Резник Анжела ОлександрівнаПопівський НВК              І-ІІІ ст.ІІРибалка Тетяна Анатоліївна
3.Распутько Аліна ВікторівнаБочечківський НВКІІІНіколаєнко Галина Іванівна

11 клас

з/п

Прізвище, ім’я по батьковіНазва закладу освітиМісцеУчитель, який підготував до конкурсу
1Кубишка Юрій СергійовичЮрівський НВКІКубишка Алла Володимирівна
2.Омельчук Віра ОлександрівнаКозацький НВКІІГоловацька Людмила Борисівна
3.Пасько Наталія ВолодимирівнаГружчанський НВКІІІЛапузіна Оксана Володимирівна

 

Поділитися