Семінар вчителів початкових класів «Шляхи реалізації Державного стандарту початкової освіти»

28 листопада 2018 року  на базі Шаповалівського НВК «ЗОШ І-ІІ ст. -ДНЗ» імені Віталія Парфененка проведено семінар  учителів 2 класу  району, Бочечківської сільської та Дубов’язівської селищної рад з метою реалізації Державного стандарту початкової загальної освіти.

Відкрила семінар методист районного методичного кабінету Конотопської районної ради Людмила Шеіна, яка зазначила: «З 1 вересня 2018 року  в закладах  загальної середньої освіти району  розпочалося впровадження  нових освітніх реформ. Новий етап  розвитку освіти вимагає  від педагога ґрунтовних фахових знань,володіння сучасними педагогічними технологіями і, що є найважливішим, готовності навчатися впродовж життя».

Учитель Шаповалівського НВК Світалана Сидоренко виступила з презентацією з теми «Шляхи реалізації Державного стандарту початкової освіти» та провела ранкове коло з присутніми.

Учителі мали можливість  переглянути урок з предмету «Основи здоров’я» з теми «Харчування і здоров’я», який  підготувала і провела вчитель 2 класу Юлія Клименко.

Цікавий виховний захід «Наше здоров’я»  підготували вчителі Тетяна Дзюба та Наталія Малюта

Під час круглого столу вчителі мали можливість поділитися своїми враженнями від побаченого та побажати колективу Шаповалівського НВК успіхів  у реформуванні освіти.

Поділитися