Ріка добра з джерельця милосердя

Щороку 3 грудня разом зі світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день інвалідів.

У закладах загальної середньої освіти Конотопщини 29-30 листопада відбулись різноманітні  заходи з метою висловлення поваги та шани людям з обмеженими фізичними можливостями та нагадування всім про обов’язок перед людьми цієї категорії.

Виховні години доброти та толерантності на тему: «Ріка добра з джерельця милосердя» були організовані у кожному закладі освіти.

На базі Попівського НВК І-ІІІ ст., Гружчанського  НВК та Соснівського ОК пройшли районні заходи до Міжнародного  дня людей з інвалідністю, під час яких було проведено різноманітні конкурсно-розважальні програми, майстер класи, флешмоби та ін.

У Соснівському закладі освіти відбувся захід «Добротою зігріваючи серця», в рамках якого діти з особливими потребами мали змогу  поспівати, потанцювати. Особливо цікавою виявилися для дітей конкурсно- розважальна програма з  клоунами. Із задоволенням діти та їх батьки брали активну участь у майстер-класі з виготовлення «Сонечка». На святі була присутня фахівець соціальної роботи Конотопського районного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді Т.В.Ковтун, яка вручила дітям солодкі подарунки.

На базі Попівського НВК І-ІІІ відбувся захід «Добротою зігріваючи серця» за участю директора районного Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та  молоді Кучук І.В.

У Великосамбірському НВК були проведені уроки доброти на тему «Дивіться на нас, як на рівних». Під час проведення уроку в 6 класі, де навчається дитина-інвалід Симоненко Віктор, учні висловили слова доброти і підтримки усім дітям, чиє життя потребує особливої  уваги та толерантності. Учні 5 класу відвідали Заболотько Альону, яка з дитинства є інвалідом, та подарували листівки у формі сердець зі своїми побажаннями.

Почесними гостями Гружчанського НВК були справжні майстрині-вишивальниці  Римаренко Ірина Григорівна і Римаренко Любов Михайлівна. Донька Ірина вишиває бісером прекрасні картини, працюючи при цьому лише лівою рукою (права рука є не діючою). Любов Михайлівна звернулась до учнів, батьків, педагогів школи  зі словами: «Доброта та милосердя, толерантність кожного з нас допоможуть спростити життя людей з обмеженими можливостями».

 

Поділитися