СЛОБОЖАНСЬКИЙ ОБЕРІГ

06 грудня 2018 року в Конгрес – центрі навчально-наукового інституту бізнес-технологій «УАБС» Сумського державного університету відбувся обласний форум патріотичних справ дітей і учнівської молоді «Голос крові: ми – Українці!».

У рамках форуму проходила робота творчої локації за напрямом декоративно-ужиткове мистецтво, де відбулася виставка світлин та презентація фотоматеріалів з дослідження регіональних особливостей приготування та подачі українського борщу.

Конотопщину на даній локації представив вихованець Конотопського районного Центру позашкільної роботи Гуц Дмитро учень Козацького НВК Бочечківської сільської ради. У святковій творчій майстерні учасники заходу виготовляли ялинкові прикраси в техніці декупаж. Відвідали музей грошей та здійснили екскурсію  вулицями м. Суми.

Гуц Дмитро став переможцем обласного конкурсу фотоматеріалів з дослідження регіональних особливостей приготування та подачі українського борщу «Слобожанський оберіг», презентувавши на конкурсі фото та старовинний рецепт білого борщу, який готували на території с. Козацьке ще у ХІХ столітті.

Вітаємо Дмитра та керівника Бережну О.А. з перемогою!
Бажаємо  натхнення, творчих злетів, подальших яскравих перемог та звершень!

Пишаємося талановитою та обдарованою молоддю Конотопщини!!!

 

Поділитися