День Святого Миколая відсвяткували на Конотопщині!

Розпорядженням голови Конотопської райдержадміністрації  від 13.12.2018 № 392-ОД «Про організацію відпочинку, оздоровлення та змістовного дозвілля дітей і юнацтва під час зимових шкільних канікул у Конотопському районі» затверджено різноманітні  заходи.

19 грудня, у день Святого Миколая, відбулось урочисте відкриття циклу новорічно-різдвяних свят для 250 дітей району, зокрема таких, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки (дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; дітей з інвалідністю; дітей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи; дітей, зареєстрованих як внутрішньо переміщені особи; дітей із багатодітних та малозабезпечених сімей, дітей учасників АТО).

Святкування проходило у районному будинку культури (с. Попівка), де на дітей чекала цікава новорічна зимова казка з пригодницьким сюжетом та, звичайно, з щасливим закінченням. Чудову казкову атмосферу створили для юних глядачів Театр-студія  «МИ» (керівник-режисер Марина Люшина), переможці ІІ Всеукраїнського театрального фестивалю «День театру» (м. Київ).

Переглянувши театральну виставу, діти отримали позитивні емоції під час активного відпочинку, який підготували та  провели працівники відділу культури та районної бібліотеки.

Вже третій рік поспіль для дітей із сімей, які опинились у складних життєвих ситуаціях, благодійне свято зі смаколиками влаштовує приватний підприємець Ірина Ткач (кафе «Нічка»). До святкового столу пані Ірини цьогоріч завітало 30 дітей вищезазначеної  категорії. Майстер класи, конкурси та розваги для діток підготували і провели працівники районного Центру позашкільної роботи.

Завдяки злагодженій співпраці відділу освіти, відділу культури,  районного методичного кабінету, районного Центру позашкільної роботи, районної бібліотеки,  керівників закладів загальної середньої освіти, педагогічних колективів свято до дня Святого Миколая відбулось на належному рівні.

День Святого Миколая зустріли у кожному закладі освіти району, де на діток чекали веселі конкурси та солодкі подарунки, не оминув сьогодні жодної дитини Святий Миколай на Конотопщині!

Поділитися