Відбулось методичне об’єднання вихователів закладів дошкільної освіти

9 січня 2018 року на базі відділу освіти Конотопської районної державної  адміністрації проведено методичне об’єднання вихователів  закладів дошкільної освіти району, Бочечківської та Дубов’язівської ОТГ.

На семінарі розглядались питання впровадження нових освітніх технологій та методик в  навчально – виховний процес закладів  дошкільної освіти.

Вихователь Вирівського НВК «ЗОШ І-ІІ ст. -ДНЗ Ліна Лященко ознайомила присутніх з використанням схем-моделей у лексично-граматичній роботі К.Крутій та коректурними таблицями за методикою Н.Гавриш.

Всім відомо, що педагог-це професія,яка потребує творчого пошуку і самовдосконалення. Ось і наші педагоги  підвищували свій професійний рівень   під час проведення майстер-класу з образотворчого мистецтва «Зимовий пейзаж», який  провела творчий  педагог, керівник гуртка ЦПР  Аліна Морозинська.

З вітальним словом до учасників семінару звернувся начальник відділу освіти Микола Вербняк,  який наголосив, що одним із засобів формування духовного світу дошкільнят є мистецтво. Дуже важливо навчити дитину бачити красу навколишніх предметів,явищ і показати, як по – різному  їх відображають у свої творчості художники. Вплив мистецтва на розвиток і формування особистості людини, дуже великий. Без виховання естетично грамотних людей, виховання з дитячих років поваги до духовних цінностей,уміння розуміти і цінувати мистецтво, неможливе становлення гармонійно розвиненої і творчо активної особистості.

Завершився майстер-клас  на високій ноті:  вихователі з гордістю демонстрували свої шедеври художньої творчості та щиро дякували за нові знання і досвід, які неодмінно будуть застосовувати у своїй професійній діяльності.

Поділитися