Відбулось І засідання районного методичного об’єднання учителів української мови і літератури та зарубіжної літератури

10 січня у відділі освіти відбулось  І засідання районного методичного об’єднання учителів   української мови і літератури та зарубіжної літератури Конотопського району, Бочечківської та Дубов’язівської об’єднаних громад.

Усіх присутніх привітав з початком нового року начальник відділу освіти Микола Вербняк.

Ірина Козловська, методист районного методичного кабінету, здійснила детальний аналіз роботи районного методичного об’єднання учителів української мови та літератури, зарубіжної літератури; районного тренувального тестування з української мови та літератури, що проходило у жовтні та грудні 2018 року;  результатів ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури 2018-2019 н.р.

На засіданні також відбулося обговорення питання сертифікації педагогів, пілотний проект якого вже стартував з 2019 року.

Робота у групах продовжила практичну частину заходу. Філологи працювали над створенням ментальних карт з елементами сторітеллінгу. Були створені ментальні карти «Іван Багряний «Тигролови», «Два світи драми-феєрії «Лісова пісня», «Український поет, драматург, перекладач Іван Франко», «Види казок», «Складне речення».

Кожна група захистила свої роботи цікаво та захопливо, використовуючи сторітеллінг.

Поділитися