Засідання методичного об’єднання вчителів початкової ланки

11 січня 2019 року на базі відділу освіти відбулося засідання методичного об’єднання вчителів 1-4 класів  закладів загальної середньої освіти Конотопського району, Дубов’язівської та Бочечківської ОТГ.

На засіданні була присутня заступник голови Конотопської  районної державної адміністрації Шерудило Т.М.  яка сказала: «Сьогодні вчитель – це той, хто запалює інших, той, хто завжди вчиться, той, хто дає не лише знання,а вчить розуміти світ і мати власну думку. І в нього важлива місія-підготувати дітей і молодь до майбутнього».

Тетяна Шерудило  поспілкувалася з учителями  перших класів, поцікавилася щодо доцільності та результативності постійного  використання ігрових методик  та електронних ігрових  ресурсів.

Для реалізації та впровадження новітньої реформи в закладах освіти району була проведена надзвичайно велика і кропітка робота. Для 17 перших класів створено зовсім нове освітнє середовище,складовими якого є креативний дизайн, комфорт, сучасні умови для навчання, розвитку та спілкування.

Комфортно навчатися нашим першокласникам, адже класні кімнати для них облаштовано одномісними партами,меблями для вчителя, комп’ютерним обладнанням та дидактичним матеріалом.

Методист районного методичного кабінету Шеіна Л.В.  у своєму виступі проаналізувала  роботу методичного об’єднання вчителів  початкової ланки за минулий рік та ознайомила з новими завданнями на 2019 рік.

У ході засідання було обговорено стан реалізації Державного стандарту початкової освіти в закладах загальної середньої освіти району. Поглиблено знання і вміння учасників заходу з використання нових підходів до викладання предметів,ознайомлено з практикою реалізації Концепції «Нова українська школа».

Учасники мали можливість поділилися досвідом роботи щодо створення сучасного освітнього середовища для учнів 1 класів, використанням конструктора ЛЕГО, електронних ігрових ресурсів, сучасних педагогічних технологій.

Поділитися