Лижні перегони

23 січня 2019 року на базі ДПТНЗ «Конотопський професійний аграрний ліцей» відбулися чергові змагання з лижних перегонів, у яких взяли  участь команди закладів освіти району та ОТГ: Юрівський НВК, Шевченківський, НВК, Духанівський НВК, Попівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ», Бочечківський НВК, Козацький НВК.

На урочистому відкритті змагань були присутні почесні гості – заступник голови Конотопської районної державної адміністрації Т.М.Шерудило та начальник відділу освіти М.Д. Вербняк.

Учні змагалися на швидкість, а організатори фіксували точний час подолання дистанції. За підсумками змагань у особистій першості нагороди здобули:

(серед дівчат (1 км):

І місце – Павлюк Вікторія (Попівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»);

ІІ місце – Сахно Тетяна (Бочечківський НВК);

ІІІ місце – Кузьма Альбіна (Юрівський НВК);

(серед юнаків молодша група (1 км):

І місце – Зарубін Руслан (Попівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»);

ІІ місце – Галкін Денис (Козацький  НВК);

ІІІ місце – Сова Олексій (Юрівський НВК);

(серед юнаків старша група (1,5 км):

І місце – Спаський Ярослав (Юрівський НВК);

ІІ місце – Лузан Владислав  (Шевченківський НВК);

ІІІ місце – Здоровцов Євген (Духанівський НВК).

По завершенню змагань заступник голови Конотопської районної державної адміністрації Т.М. Шерудило та начальник відділу освіти      М.Д. Вербняк  вручили комплекти лижного спорядження для закладів освіти.

Висловлюємо щиру вдячність голові Конотопської районної державної адміністрації М.М. Горбенку та голові Конотопської районної ради   А.В. Боярчуку за придбання спортивного інвентаря для учнів району, а також адміністрації та директору ДПТНЗ «Конотопський професійний аграрний ліцей» А.В Водоп’янову за співпрацю та створення належних умов для проведення змагань.

Усі переможці були нагороджені грамотами відділу освіти та районної дитячо-юнацької спортивної школи і медалями.

Нехай зимовий сезон подарує нові враження та перемоги для лижних бігунів!

Поділитися