Відбувся семінар-практикум учителів інформатики

25 січня 2019 року відбувся семінар-практикум учителів інформатики на базі Вирівського НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ» з теми «Резервування та відновлення операційної системи і даних комп’ютерного класу».

Семінар відкрила методист РМК Конотопської районної ради  Твірітінова ІА., яка обґрунтувала актуальність та перспективність вибраної проблеми. Оригінальною відеопрезентацією представили заклад освіти учні закладу та заступник з навчально-виховної роботи Скотар С.О.   

У рамках семінару-практикуму присутні педагоги взяли участь у майстер-класах, які провів керівник районного методичного об’єднання, вчитель інформатики Кошарівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» Зеленський В.І. з тем: «Резервування та відновлення операційної системи і даних комп’ютерного класу» та «Реалізація алгоритмів мовою програмування Python».

Педагоги також обговорили шляхи ефективної організації роботи з обдарованими учнями, підвели підсумки проведення районних олімпіад з інформатики та інформаційних технологій, інтерактивного конкурсу «Бобер».

Практичний психолог Вирівського НВК Палюга О.Ю. провела з присутніми  тренінгове заняття «Учитель – вічний учень», метою якого було мотивувати педагогів до самовдосконалення, рефлексії, оволодіння механізмами комунікативної компетенції.                       

По завершенні практичної частини вчителі поділилися враженнями,  висловили слова вдячності всім, хто долучився до проведення семінару.

Усі відмітили професіоналізм та  високий рівень проведення майстер-класів, а також оцінили практичну значимість семінару.

Поділитися