Відбувся районний семінар-практикум для вчителів біології

30 січня 2019 року  на базі  Попівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Конотопської районної ради Сумської області відбувся районний семінар-практикум  для вчителів біології за темою: «Формування успішного освітнього середовища на уроках біології шляхом впровадження інноваційних технологій».

Директор школи Забіяка Ірина Миколаївна та вихованці освітнього комплексу презентували заклад та радо вітали гостей.

Семінар-практикум відкрила методист  районного методичного кабінету Андрєєва О.Б.  У своєму виступі вона  окреслила тему, мету та завдання  семінару.

Батюк Аліна Володимирівна,  вчитель біології  Попівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ», презентувала колегам сучасні підходи до формування успішного освітнього середовища на уроках біології шляхом впровадження інноваційних технологій.

Практичний блок семінару-практикуму розпочався уроком-віртуальною екскурсією до академічної лабораторії Грегора Менделя з метою вивчення законів Менделя. Урок  проведений з дотриманням вимог до сучасного компетентісного уроку з використанням мультимедійних  технологій та інтерактивних методів навчання.

Продуктивним був майстер-клас на тему: «Використання інтернет-ресурсу мультимедійних дидактичних вправ learning apps»,  який провела Батюк Аліна Володимирівна,  вчитель біології  освітнього закладу.

Під час обміну педагогічними ідеями вчителі висловили свої думки з приводу проблеми семінару. У підсумку відмітили високу результативність та практичність проведеного заходу. Учасникам семінару були запропоновані матеріали для використання у подальшій роботі. 

Поділитися