Тренінг-навчання для вчителів майбутніх першокласників

30 січня 2019 року вчителі Конотопського  району та Бочечківської ОТГ майбутніх першокласників, працівники відділу освіти   взяли участь у тренінг – навчанні  на базі Роменської спеціалізованої  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 імені П.І.Калнишевського Роменської міської ради,  під час якого мали можливість  ознайомитися з Всеукраїнським проектом «Розумники»(SMART KIDS) по використанню електронних освітніх ігрових ресурсів у початковій школі.

  Розроблено 15000 інтерактивних завдань з математики та української мови за шкільною програмою. Захопливі сюжети, анімовані персонажі та звуковий супровід перетворюють серйозне навчання на цікаву гру.

  З 1 вересня  2018 року в  перших класах району вже використовують електронні ігрові ресурси на уроках української мови та математики.

Освітні ігри заохочують дітей до навчання, розвивають логіку, уяву, пам’ять, увагу, креативне мислення. Наскрізне застосування інформаційно – комунікаційних технологій в освітньому процесі має стати забезпеченням успіху Нової української школи.

Поділитися