5 лютого 2019 року у закладах освіти району відзначили День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”

День безпечного Інтернету (Safer Internet Day)  організовано мережами Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісії для просування безпеки та позитивного використання цифрових технологій, особливо, дітьми та молоддю. Понад 140 країн підтримали ідею Дня безпечного Інтернету, мільйони людей в усьому світі об’єднуються заради натхнення до позитивних змін та підвищення освіченості з питань безпеки онлайн та участі у заходах.

Метою Дня безпечного Інтернету є достукатися до кожної людини та донести важливу інформацію про те, що від кожного з нас залежить наша безпека в онлайн просторі.

 Заклади освіти Конотопського району також долучились до даного заходу.

4 лютого 2019 року учителі інформатики Тулущанського НВК «ЗОШ         І-ІІІ ст. – ДНЗ», Великосамбірського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ», Гружчанського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ», Юрівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ», Шевченківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ», Попівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» взяли участь у вебінарі до Дня безпечного Інтернету.

5 лютого 2019 року в усіх освітніх закладах району проведений День безпечного Інтернету під гаслом «Разом для найкращого Інтернету». Метою його проведення є поширення знань про безпечне, відповідальне і позитивне використання цифрових технологій для дітей та молоді.

Учні 7 – 11 класу закладів брали участь у онлайн-уроці «Безпечний інтернет» та долучилися до Всеукраїнської акції #STOP_SEXтинг.

З метою захисту від сексуальних насильства та експлуатації через мережу Інтернет, поглиблення їх знань про безпеку в Інтернеті вчителями інформатики, класними керівниками було проведено цілий ряд заходів для учнів:

– уроки на тему «Інтимні селфі в Інтернеті – жарт чи небезпечний ризик?»;

– виховні години: «Безпечний Інтернет!»;

– бесіди: «Чому я провожу вільний час в онлайні», «Булінг і кібербулінг», «Комп’ютерна залежність – це небезпечно»;

– вікторини «День безпечного Інтернету»;

У ході заходів учні переглянули відео-ролик «Online сексуальне насильство над дітьми» та презентацію «Інтимні селфі  в інтернеті – жарт чи ризик?».

Діти охоче обговорювали віртуальні загрози, які можуть завдати шкоди в реальному житті, а також пригадали пам’ятку про «Неприємності в мережі та як їх уникнути».

Учні старших класів визначали шляхи попередження негативного впливу роботи в Інтернеті, ознайомилися з інформацією щодо безпечного використання сайтів для підлітків.

Поділитися