Семінар-практикум заступників директорів з навчальної роботи закладів загальної середньої освіти району

           Відповідно до плану районного методичного кабінету на 2019 рік ,  15 лютого  2019 року на базі Соснівського ОК « ЗОШ І-ІІІ ст.- ДНЗ» імені Анатолія Шульги відбувся семінар-практикум  заступників директорів з навчальної роботи  закладів загальної середньої освіти району з теми «Інтеграція як освітня стратегія Нової української школи. Від теорії до практики» у новому форматі з елементами тренінгу, майстер-класу, панельної дискусії. У роботі семінару взяли участь завідувач районного методичного кабінету Савченко І.В., методисти РМК.

         Семінарське заняття розпочалось флешмобом від учнівського колективу навчального закладу, також з учасниками заходу було проведено ранкове коло вчителем початкових класів Івашиною В.В.

         У теоретичній частині семінару, яку представляла заступник директора з навчальної роботи Лисянська Н.П., присутні мали змогу прослідкувати роботу навчального закладу щодо створення умов для проведення інтегрованих уроків.

         У практичній частині семінару  заступники директорів з навчальної роботи закладів загальної середньої освіти району  були учасниками майстер-класів «Інтегрція у навчанні», які надзвичайно творчо провели вчителі початкових класів Жарик О.А. та Титенко В.В., відвідали інтегрований урок літературного читання у 4 класі (вчитель Гришко Ю.В.) та інтегрований урок-тренінг у 1 класі з предметів Я досліджую світ та англійська мова   (вчителі Жарик О.А., Демидко Н.І.) Присутні мали змогу побачити, як вдало можна використовувати елементи інтегрованого навчання на різних уроках. За підсумками роботи було прийнято відповідні рекомендації.          

  

Поділитися