«Чарівні барви Сумщини»

     28 березня 2019 року в Сумському обласному центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю відбувся традиційний обласний конкурс творчо обдарованих дітей і підлітків «Чарівні барви Сумщини».
         Метою конкурсу є сприяння виявленню і подальшого розвитку творчо обдарованих дітей і підлітків у галузі декоративно-прикладного мистецтва.

         До участі в заході долучилося 70 юних майстрів з усієї області, які демонстрували свої вміння в номінаціях «Писанкарство», «Народна лялька», «Витинання», «Вишивка», «Плетіння з природних матеріалів», «Декоративний розпис», «Кераміка»,«Ткацтво».

Конотопщину у номінації «Декоративний розпис» презентували вихованці гуртка «Флористики та живопису» Швець Ілона, учениця Попівського НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ»,  та Дементьєв Владислав,  учень Вирівського НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ»,  які посіли почесні І та ІІ місця відповідно.

     Учасники заходу обмінювалися досвідом, активно спілкувалися з членами журі, досвідченими керівниками гуртків, майстрами народних ремесел.

         Вітаємо переможців та  висловлюємо щиру подяку керівнику гуртка Морозинській Аліні Іванівні за креативність та наполегливість у роботі.

Бажаємо подальших творчих злетів та яскравих перемог!

Поділитися