Обласний семінар для відповідальних за діяльність психологічної служби

         28 березня 2019 року на базі Комунальної установи Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів№3 ім. Генерала-лейтенанта А. Морозова відбувся семінар для відповідальних за діяльність психологічної служби з теми « Психологічні засади педагогіки партнерства в НУШ».

         Методист з психологічної служби районного методичного кабінету Савела Є.В. відвідала даний захід, який проходив у формі фокус-семінару. На початку семінару завідувач Навчально-методичного центру психологічної служби Марухина І.В. зауважила, що серед принципів Нової української школи Міністерство освіти та науки України декларує педагогіку партнерства, що ґрунтується на співпраці учня, вчителя і батьків, розповіла присутнім про головні аспекти педагогіки партнерства, ролі психологічної служби у цьому.

          Під час практичної частини присутні разом з методистами центру Кондратенко Л.О., Гавриленко С.О., Растроста Г.Б. мали змогу проаналізувати основні вміння, навички необхідні для роботи  в умовах сучасної школи, демонстрували інтенсивність групової взаємодії.

        Захід пройшов  в атмосфері прийняття, творчості, доброзичливості.

Поділитися