Методичне об’єднання працівників психологічної служби

       Відповідно до плану роботи методичного кабінету у залі засідань відділу освіти 29 березня 2019 року відбулось методичне об’єднання працівників психологічної служби з теми «Психічне здоров’я дітей, попередження негативного впливу соціального середовища та соціальних мереж».

       Під час вступного слова методист з психологічної служби Савела Є.В. наголосила на актуальності обраної теми, адже соціальні мережі стають потужним агентом вторинної соціалізації дитини. Віртуальний простір став для дітей паралельною реальність, де вони спілкуються з друзями, діляться інтересами та підлягають безкінечному потоку захопливої інформації. Відеоролик «Як впливає телефон на наш мозок» дав  змогу присутнім в котрий раз пересвідчитися в здатності гаджетів впливати на діяльність мозку людини.

    У своєму виступі практичний психолог Вирівського НВК Палюга О.Ю.  ознайомила присутніх із поняттям  «психічне здоров’я школярів», його проблемами та збереженням. Про психологічні  чинники порушення психічного здоров’я школярів доповіла Костирко Г.О., практичний психолог Попівського НВК. Як впливають соціальні мережі на психіку школярів присутнім повідомила Гавриленко Ю.М., практичний психолог Юрівського НВК. Щодо попередження негативного впливу соціальних мереж на здоров’я школярів доповіла Шаповалова О.А., практичний психолог Бочечківського НВК.

     Під час практичної частини практичні психологи та соціальні педагоги у формі вправи «Погоджуюсь, не погоджуюсь» та тестуванні «Визначення ступеня комп’ютерної залежності» обговорили твердження щодо впливу соціальних мереж на психіку школярів, обмінялись досвідом роботи щодо даного питання.

Поділитися