Районне методичне об’єднання вчителів біології та хімії

12 квітня 2019 року на базі відділу освіти Конотопської районної державної адміністрації відбулося спільне методичне об’єднання вчителів біології та хімії району. Методистом районного методичного кабінету Сахно І.О. разом з вчителями було розглянуто ряд питань. Так, Давиденко Н.Ф., вчитель біології та хімії Великосамбірського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ»  звернула увагу вчителів району на актуальні питання викладання хімії в 9 і 11 класах за оновленою програмою щодо підвищення рівня сформованості предметної компетентності на прикладі матеріалів авторської творчої майстерні  Попеля П.П.

Методист районного методичного кабінету Сахно І.О. особливу увагу приділила  питанню «Оцінка результативності роботи вчителя – необхідна умова якісного викладання хімії та біології». Вчителі біології та хімії району проаналізували особливості проведення фахових випробувань під час конкурсу «Учитель року-2019», які ймовірно будуть у 2020 році. Розглянули формат проведення і оцінювання методичного практикуму та проекту, як важливих складових фахового випробування.

При підведені підсумків засідання методичного об’єднання було наголошено, що актуальними у роботі вчителів залишаються такі питання, як опрацювання різних типів навчальних проектів, алгоритмів їх планування, виконання та захисту; відпрацювання вмінь складати компетентнісні завдання з хімії та біології, які сприяють формуванню та розвитку в учнів критичного мислення, реалізації наскрізних змістових ліній.  На особливу увагу заслуговують дослідницькі проекти,  які спрямовані на формування та розвиток предметних та ключових компетентностей учнів.

Поділитися