Відбувся практичний семінар учителів математики

         24 квітня 2019 року з метою активізації актуальних питань сучасного освітнього процесу та основних напрямків роботи у реалізації концепції НУШ на базі Соснівського освітнього комплексу відбувся практичний семінар учителів математики з теми «Формування ключових компетентностей на уроках математики в умовах Нової української школи».

         Привітно зустріли гостей заходу директор закладу Наталія КУЗЬМЕНКО, її заступники: Наталія ЛИСЯНСЬКА та Інна КАЛІНА, учителі математики: Наталія БРИНЬ і Тетяна ГУДИМЕНКО.

         Діти та педагоги-початківці привітали математичну спільноту району.

         На початку семінару, з метою створення умов для ефективної роботи, забезпечення доброзичливої атмосфери, визначення сподівань і очікувань від майбутнього дійства, учителями математики було проведене «Ранкове коло», під час якого кожен мав можливість відчути себе першокласником Нової української школи.

         Творчо педагоги закладу підійшли до організації практичної частини семінару та запропонували його учасникам   взяти участь у міні-EdCamp. Були відвідані локації: «Формування ключових компетентностей на уроках математики в умовах НУШ» (з досвіду роботи закладу, спікер Наталія ЛИСЯНСЬКА); психологічний тренінг «Шлях до себе» (спікер Любов ДЕМЧЕНКО, практичний психолог закладу);  «Виготовлення лепбуків» (спікер  Наталія БРИНЬ); майстер-клас «Ключові компетентності на уроках математики» (спікер Тетяна ГУДИМЕНКО).

          Практична частина семінару завершилася математичним позакласним заходом «Наодинці з математикою», під час якого дві команди змагалися між собою на краще знання математики. Цікаві математичні конкурси поєдналися з театральними постановками, які майстерно зіграли учні закладу.

   Учасники семінару висловили щирі слова подяки за якісну підготовку проведених заходів.

Поділитися