До уваги випускників 2019 року!

У 2019 році Національна академія статистики, обліку та аудиту (далі – НАСОА) (м. Київ) здійснюватиме набір студентів на 2019/20 навчальний рік на денну та заочну форму навчання для здобуття освітніх рівнів бакалавра та магістра за спеціальностями “Економіка”(спеціалізація  “Економічна кібернетика”, “Прикладна статистика та аналітика”), “Облік і оподаткування” (спеціалізація “Облік, аудит і оподаткування”), “Фінанси, банківська справа і страхування” та “Мененджмент” (спеціалізація “Міжнародний мененджмент”).

Серед столичних ВНЗ економічного профілю НАСОА вирізняється досить помірною і вигідною ціною навчання. При Академії є гуртожиток для забезпечення проживання студентів з інших міст. В НАСОУ діють безкоштовні підготовчі курси, випускники яких мають преференції при зарахуванні на навчання (за інших рівних умов).

Інформація про спеціальності та спеціалізації, форми та вартість навчання, терміни подачі документів розміщена на сайтах НАСОА www.nasoa.edu.ua та Головного управління статистики у Сумській області www.sumy.ukrstat.gov.ua. Інформаційні матеріали можна отримати в Академії.

Контактні телефони в НАСОА:

Черушева Г.Б. (зав.відділу профорієнтаційної роботи) –  (044) 484-47-73;

Музиченко М.В. (зав.приймальної комісії) –

(044) 484-47-78.

Поділитися