Естафета «Позашкілля Сумщини – 49+» стартувала на Конотопщині

13 травня 2019 року на Конотопщині стартувала обласна естафета закладів позашкільної освіти «Позашкілля Сумщини – 49+». Перший день естафети пройшов на базі Бочечківського НВК під девізом  «Позашкілля в ОТГ».

У цей день на заходи в рамках естафети завітали представники Бочечківської сільської ради на чолі з сільським головою Граченко С.М., начальник відділу освіти Бочечківської сільської ради Степаненко С.М. та провідні спеціалісти.

Гостей радо зустріла княгиня Львова (Коваленко Є.), яка запросила всіх на екскурсію до свого маєтку. Хореографічну майстерність  продемонстрували учасниці колективу «Сюрприз» (керівник Лук’яненко І.В.). Творчо презентували свою роботу члени гуртка «Юні лісівники» (керівник Могила С.В.). Присутніх запросили на захоплюючу екскурсію парком княгині Львової «Таємниці старого парку». Керівник хореографічного гуртка Лук’яненко І.В. провела майстер-клас для учнів та педагогів «Релакс для душі».

Як фінальний акорд естафетного дня,  кожен з присутніх загадав бажання  та зав’язав стрічку на «Дереві бажань». На згадку про цей чудовий день було зроблено спільне фото.

Поділитися