Засідання школи молодого вчителя

Відповідно до плану роботи районного методичного кабінету Конотопської районної ради 15 травня 2019 року у відділі освіти Конотопської районної державної адміністрації відбулося засідання школи молодого вчителя з теми «Організація, підготовка та проведення позакласних заходів з метою формування в учнів інтересу до навчання».

Педагоги закладів загальної середньої освіти району взяли участь у «Ранковому колі», яке провела заступник директора Юрівського НВК Марусик А.М. Теоретична частина семінару була представлена виступом заступника директора з виховної роботи Марусик А.М., де вона розповіла про алгоритм підготовки та проведення позакласних заходів у НВК та продемонструвала результативність учнівського колективу. Черкасова Н.Ю., вчитель англійської мови Юрівського НВК поділилась досвідом з організації позакласної роботи з англійської мови.

Під час практичної частини молоді вчителі мали змогу попрацювати творчо. Кубишко І.М., вчитель початкових класів Юрівського НВК поділилась  власним досвідом у створенні тематичної папки «Лепбук». Педагоги були об’єднані у дві групи, кожна працювала над окремою темою: «Ми – українці, ми – європейці» та «Вишиванка – символ українського народу».

На закінчення роботи Касіч О.О., керівник гуртка Юрівського НВК провела майстер-клас «Створення оригамі».

При підведенні підсумків роботи засідання молоді вчителі розповіли як проходить підготовка та проведення позакласних заходів у їхніх навчальних закладах. Оскільки позакласна виховна діяльність спрямована на виховання гармонійної особистості та заснована на законах творчості, то одним із основних завдань вчителя при підготовці та проведенні позакласних заходів є залучення дітей до реальної співтворчості, інтелектуального діалогу, гармонізації спілкування і можливості почуватися вільно.

Поділитися