І пролунав Останній дзвоник!

Цього дня усі – дорослі і діти – стають трішки іншими. Оберемки квітів, усміхнені обличчя і сльози на очах, щирі напутні слова та вітання – все це свято останнього дзвоника.

У передостанні дні весни у школах Конотопщини, як і повсюди в освітніх закладах України, пролунав останній дзвоник.

Для  43  одинадцятикласників він пролунав прощальною мелодією. Для них уже розпочалася справжня гаряча пора – зовнішнє незалежне оцінювання, а потім, вже як для абітурієнтів – вступ до вибраних вузів.

Серед гостей на урочистих заходах, а вони у цьому році відбулись у нетрадиційній формі, в закладах загальної середньої освіти  побували представники районної влади, відділу освіти та методичного кабінету.          Прийшовши привітати молодь із початком дорослого життя, гості радили випускникам, аби вища освіта стала для них не просто шансом, а й гарантією майбутнього працевлаштування, самореалізації.

Щирі слова побажань лунали цього дня на адресу винуватців свята і від вчителів, учнів та їх батьків. Щирими словами, красивими хореографічними композиціями привітали випускників учні молодших класів. Були цього  дня і нагороди – подяки та грамоти кращим із кращих.

І ось хвилююча мить… Звучить останній дзвінок. Радість та смуток переповнюють серця випускників. Навчання у школі закінчилося. Попереду – незвіданий шлях дорослого життя.

Відділ освіти та районний методичний кабінет щиро вітає  учнівські, педагогічні та батьківські колективи району із закінченням навчального року!

У добру путь і щасливу днину, дорогі випускники!

Чудових вам канікул, школярі!

Поділитися