Пришкільні табори: літній відпочинок для школярів району

Розпочалося довгоочікуване літо – пора відпочинку, пора яскравих вражень і пора творчості. А разом з початком літа розпочали свою діяльність пришкільні табіри відпочинку з денним перебуванням нашого району.

         З метою проведення моніторингу стану організації  відпочинку й оздоровлення дітей та учнівської молоді закладів дошкільної та загальної середньої освіти, роботи над проектами «Сучасне село в моїй уяві», «Моє село – сторінка історії Сумщини» у період з 27 травня по 13 червня 2019 року відділом освіти Конотопської районної державної адміністрації, районним методичним кабінетом заплановані  виїзди  у пришкільні, літні мовні та профільний табори району.

         28 травня методистами районного методичного кабінету були здійснені виїзди в табори  з денним перебуванням Вирівського НВК, Попівського НВК І-ІІІ ст. та Попівського НВК І-ІІ ст.

Працівники методичного кабінету стали свідками ранкових фізичних вправ для дітлахів, відвідали шкільні їдальні, де на дітей чекав смачний сніданок, поспілкувалися з вихованцями таборів, директорами та вихователями  пришкільних, мовних та профільного таборів.

         Як зазначає Ірина Козловська, методист районного методичного кабінету, яка опікується питаннями відпочинку та оздоровлення в закладах освіти району, керівники  таборів, директори освітніх закладів повинні особливу увагу приділяти систематичному відвідуванню дітьми таборів, забезпечити широке інформування учнів про вищезазначені проекти, активну роботу над ними.

         Створивши максимально комфортні умови для відпочинку дітей, для їх фізичного оздоровлення, працівники таборів повинні організувати відпочинок так, щоб наші школярі зберегли і примножили своє здоров’я.

Поділитися