Татусеве серце зігріває всіх

         Батько – це друге крило любові до дитини. І його роль у вихованні донечок і синочків дуже важлива.

         Тож, 11 та 12 червня у пришкільних та профільному таборах нашого району пройшло свято, що було присвячене мужнім, хорошим і добрим татусям. Працівники оздоровчих закладів запропонували татусям на хвилинку забути про свої дорослі турботи, поринути у дитинство і взяти участь у різноманітних конкурсах.

         У Вирівському НВК відбувся шашковий турнір між батьками та дітьми. Виготовили своїми руками медалі для татусів «Мій тато найкращий!». У профільному таборі «Територія творчості» разом з директором Аліною Морозинською створили яскраву тематичну фотозону.

         У таборі «Веселка» Соснівського освітнього комплексу було проведено свято «Супер татусь». Татусі змагалися конкурсах: «Заспіваю колискову», «Татусь – снайпер», «Татусь – казкар», «Вправний перукар», «Вмілий будівельник». Потім влаштували конкурси малюнків «Мій татусь – найкращий» та «Найкращий вірш про тата».

         В оздоровчому таборі «Дивосвіт»  Шевченківського НВК пройшло змагання між  родинами.  Учасники змагалися у конкурсах: «Хто сильніший», «Хто швидше», «Посадимо картоплю разом», «Впізнай свою дитину», «Хто швидше нагодує дитину»», «Бюро знахідок».

         У пришкільному таборі Шаповалівської філії  батьки та діти взяли участь у квесті «Веселі перегони». Татусям довелося змагатися зі своїми дітками та їх друзями. Дії відбувалися за станціями: театральна, казкова, пісенна, пантоміма, спортивна, словотворна, лабіринт, піжмурки та ін. Батьки Чайка О.В, Дороженко О.В та дідусь Фесенко О.І.  разом із своїми командами були нагороджені грамотами та солодкими призами.

         У літньому закладі «Мрія» на базі Юрівського НВК були проведені: виховний  захід «Мій татусь – найкращий у світі» та спортивна естафета «Супертатусь».

         У Духанівському НВК –  конкурси поробок «Татусеве серце зігріє усіх», малюнків «Мій татусь – найкращий» та виховний захід «Тепло татусевих долонь» та ін.

Поділитися