Обдаровані діти Конотопщини поєднують відпочинок із навчанням у школі «Євроінтеграція»

За ініціативи народного депутата Верховної Ради України Ігора Молотка, активного сприяння та фінансової підтримки районної влади в період з 03 по 13 червня  2019 року 11 обдарованих дітей Конотопщини оздоровились у готельному комплексі «ГЛАДІОЛА» (м. Варна, Республіка Болгарія) на території курортного комплексу «Золоті Піски».

        Активний відпочинок переможці олімпіад, турнірів, конкурсів, спортивних змагань поєднували з навчанням у школі «Євроінтеграція».

        За результатами навчання найактивніша школярка нашого району Гайдамака Даря отримала сертифікат, що дає право на подальше навчання у школі «Євроінтеграція» та участь у Міжнародних олімпіадах.

        Під час поїздки відбулась подорож в Несебер – місто  Візантійської епохи.

        «Такого рівня проект, впевнена, дозволить інтегрувати обдарованих учнів Конотопщини в освітній європейський простір, сформує нову генерацію молоді, яка поділяє цінності демократичного суспільства, поважає культуру інших народів.    Наші діти, навчаючись у школі «Євроінтеграція»,  набули нових практичних навичок та вмінь і гідно представили свою державу як рівноправного члена Міжнародної спільноти» – зазначає Олена Андрєєва, керівник групи.

Поділитися