Профілактичний рейд “Урок”

На виконання ст. 3 Закону України «Про освіту», Постанови Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2017 року № 684 «Про затвердження Порядку ведення обліку дітей шкільного віку та учнів»,  наказу відділу освіти від 02.09.2019 за №113-ОД «Про проведення Всеукраїнського рейду «Урок»  10 вересня 2019 року було проведено рейд «Урок» за участю представників відділу освіти, районного методичного кабінету, сектору опіки і піклування, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

         Основною метою проведення таких цільових рейдів – є виявлення дітей, які без поважних причин не приступили до занять з початку навчального року, вжиття заходів для повернення їх до навчання, усунення причин і умов, внаслідок яких діти не були охоплені навчанням, притягнення батьків за неналежне виконання батьківських обов’язків до адміністративної відповідальності.

         Серед закладів освіти, охоплених профілактичним рейдом, – В’язівський, Гружчанський та Землянський НВК.  У ході перевірки були проведені бесіди з адміністраціями шкільних установ, класними керівниками, учнями,  ознайомилися з журналами обліку відвідування учнями шкіл на предмет виявлення  дітей, які без поважних причин не відвідують заклад. Було встановлено, що у В’язівському НВК відсутні 4 учнів, з них – усі 4 по хворобі; у Гружчанському НВК – 6 учнів (4 – по хворобі, 2 – візит до лікаря); у Землянському НВК – 4 дітей відсутніх (2 – хворі, 2 – за сімейними обставинами). Комісія відзначає, що дітей, не охоплених навчанням на початок навчального року, немає.

         Документація ведеться вчасно та відповідно до вимог ведення шкільної документації.

         Рейд «Урок» продовжуватиметься протягом вересня-жовтня поточного року,  а заходи щодо охоплення всіх дітей навчанням,  як цього вимагає чинне законодавство, триватимуть протягом усього навчального року.

Поділитися