Свято тата у Соснівському закладі освіти

З нагоди Дня батька в  Соснівському освітньому закладі було проведено  цікаві святкові заходи  для вихованців дошкільної ланки,  школярів початкової ланки та для учнів 5-11 класів.

    Конкурсна програма для найменших учасників свята «Тато і я» була різноманітною та оригінальною. Активними учасниками  разом зі своїми татами були:  Оникієнко Ілля, Пономарьова Софія, Крухмаль Денис, Івашина Альона,  Радченко Сергій, Костирко Катерина. Діти разом з татами  брали  залюбки участь у цікавих конкурсах: «Розминка», « Збери пазли», «Полювання», «Татусь-казкар», «Спортивна естафета», «Дружні водохльоби».

    У цікавій формі   презентували свої виступи на святковій програмі «Мій тато і я» учасники 5-11 класів разом зі своїми батьками: Антоненко Ілона, Забіяка Аліна. Ковальчук Євгеній,  Тата вкотре  разом з дітьми продемонстрували свою спритність, винахідливість, швидкість та артистизм під час проведення різноманітних завдань: «Біжи обережно», «Впізнайте свою дитину», «Кенгуру», «Збери пазли», «Водоноси». 

         Усі учасники взагалі були неперевершені. Наполегливо працювало журі, яке мало найважливіше завдання визначити переможців.  Родзинками  святкових зустрічей були пісенні, віршовані, гумористичні дарунки батькам.  Школярі разом з усіма глядачами  отримали незабутні враження від обох заходів.  

Поділитися