Районний семінар-практикум учителів хімії

16 жовтня 2019 року на базі Великосамбірського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» відбувся семінар-практикум вчителів хімії з теми «Ефективність використання ментальних  карт на уроках хімії». Для педагогів закладів загальної середньої освіти району вчителькою  Великосамбірського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» Давиденко Н.Ф.  проведено майндмеппінг уроку хімії у 7 класі з теми «Чисті речовини та суміші. Способи  розділення сумішей».

Для педагогів було проведено методичний практикум з теми «Візуалізація та структурування інформації при інтеграції природничих наук в освітньому процесі за допомогою ментальних карт та лепбуків». Наталія Федорівна поділилась досвідом у створенні лепбуків і ментальних карт і залучила вчителів до створення такої карти.

         «Stop! Синдрому професійного вигорання» так звучала тема психологічного релаксу, який провела Півень О.П., соціальний педагог Великосамбірського НВК для вчителів хімії району.

           Петренко В.С., учитель хімії Юрівського НВК  «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» залучила педагогів до участі в консультаційному практикумі «Розв’язання  олімпіадних завдань у роботі з обдарованими  дітьми».

Методист районного методичного кабінету Конотопської районної ради Сахно І.О. при підведенні підсумків семінару наголосила на перевагах використання ментальних карт, їх практичного значення та застосування в навчальному процесі.

Поділитися