Районний семінар учителів трудового навчання в Кошарівському НВК

18 жовтня 2019 року в Кошарівському НВК пройшов районний семінар учителів  трудового навчання з теми «Виявлення професійних інтересів учнів та проектування професійного успіху на уроках трудового навчання та технологій».

Метою семінару булопідвищення ефективності викладання уроків трудового навчання, ознайомлення учасників семінару з досвідом роботи закладу з даної теми.

Учителів трудового навчання району в стінах рідної школи гостинно зустріли найменші учні 1-4 класів. Лунали віршовані вітання та пісні. Директор Кошарівського НВК  Л.О. Саморядова розповіла про історію та сьогодення Кошарівського НВК, а також побажала всім учасникам плідної праці.

Методист РМК І.А.Твірітінова окреслила тему, мету та завдання семінару. Далі учителі завітали на відкритий урок у 8 класі з теми «Завдання та планування проектної діяльності. Вибір об’єкта проектування. Комбінаторика як метод конструювання», який провів учитель трудового навчання В.І.Зеленський.

Урок був проведений з використанням ІКТ. Учні обрали об’єкт проектування – свічник. Протягом  уроку вони підібрали інформацію про об’єкт проектування в мережі Інтернет, проаналізували моделі-аналоги, а також обрали і роздрукували базову модель.

Далі педагоги взяли участь у майстер-класі «Створення креслення в програмі Kompas 3D LT v12» учителя В.І.Зеленського, який продемонстрував, як у програмі Kompas створити креслення деталі.

Під час доповіді «Виявлення професійних інтересів учнів та проектування професійного успіху на уроках трудового навчання та технологій» В.І.Зеленський познайомив із роботою навчального закладу і власним досвідом по даному питанню.

Голова районного методоб’єднання учителів трудового навчання             О.І. Ілляшенко проаналізував відкритий урок та майстер-клас.

Підсумок семінару зробила методист РМК І.А.Твірітінова. Вона наголосила, що профорієнтаційна робота в школі, а саме на уроках трудового навчання – це дуже важливий етап для майбутніх працівників, адже людина розвивається духовно й фізично лише в праці.

Поділитися