Підведені підсумки оздоровчої кампанії 2019 року

На колегії відділу освіти Конотопської районної державної адміністрації, що відбулася 23 жовтня 2019 року,  було розглянуте питання «Про підсумки оздоровчої кампанії 2019 року».

Як зазначила у своєму виступі Ірина Козловська, методист районного методичного кабінету, відділом освіти, районним методичним кабінетом перед оздоровчою кампанією 2019 року було здійснено низку організаційних заходів.

У період з 27 травня по 13 червня на базі закладів загальної середньої освіти функціонували: 17 пришкільних таборів, 14 літніх мовних загонів  та 1 профільний табір «Територія творчості» районного Центру позашкільної роботи, у яких відпочили та набралися сил 829 вихованців (це учні 1-8 та 10 класів).

Діти були забезпечені дворазовим збалансованим  харчуванням, у меню якого входили свіжі фрукти,  овочі, м’ясо, риба, молочні продукти, соки тощо. Вартість  харчування   в   день  на  одну  дитину склала 32,00 грн. Загальна сума витрачених коштів районного бюджету становить  341 000 грн.

Протягом майже трьох тижнів  вихованці таборів активно долучилися до районних короткострокових проєктів пришкільних таборів  «Сучасне село в моїй уяві» та літніх мовних загонів «Моє село – сторінка історії Сумщини», результатами яких стали макети сучасного села та відеоролики англійською мовою про історичні події сіл району.

На розгляд журі до відділу освіти надійшло 16 макетів проєкту «Сучасне село в моїй уяві».  У період з 25 червня по 01 липня 2019 року проводилося голосування у соціальній мережі Фейсбук з метою визначення переможців.  Голоси та місця  розподілилися наступним чином: І місце – пришкільний табір Соснівського ОК (73 голоси); ІІ місце розділили між собою пришкільні табори Попівського НВК І-ІІІ ст. (65 голосів), Попівського НВК І-ІІ ст. (54 голоси), Малосамбірської філії (51 голос); ІІІ місце – пришкільні табори Юрівського НВК (46 голосів), Вирівського НВК (42 голоси) та Кошарівського НВК (40 голосів).

Від 30 до 35 балів набрали макети Шаповалівської філії (33), Землянського НВК (35), Великосабірського НВК (30). 

Слід відзначити відеороботи мовних таборів Юрівського НВК               (Черкасова Н.Ю.), Соснівського ОК (Демидко Н.Г.), Гружчанського НВК (Ганжа Г.П.), Попівського НВК І-ІІІ ст. (Міщенко І.М.), Чорноплатівського НВК  (Карачун О.О.) за цікаві, нестандартні  та оригінальні ідеї.

У дитячому оздоровчому закладі «Зірка» працівників АПК району на загальних умовах  оздоровлено  141 дитину.

Окрім того, у «Зірці» за рахунок районного бюджету  відділом освіти були закуплені  путівки для 20 дітей пільгових категорій: дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;  дітей-інвалідів; дітей учасників АТО та дітей внутрішньо переміщених осіб; обдарованих дітей, дітей, які перебувають на диспансерному обліку.

За рахунок субвенції з обласного бюджету було оздоровлено 36 дітей пільгових категорій у «Зірці» та 9 з числа обдарованої молоді в наметовому таборі «Сузір’я» (м.Лебедин).

На проведення оздоровчої кампанії в 2019 році використано 1 095 800 грн. (у т.ч. 177 300 грн. – субвенція з обласного бюджету), оздоровлено – 1045 дітей району, з них  730 – діти пільгових категорій.

У лютому 2019 року відділом освіти спільно з закладами загальної середньої освіти була проведена інформаційна кампанія щодо можливостей для обдарованих учнів навчатися в школі «Євроінтеграція» на території Республіки Болгарія. За підсумками інформування адміністраціями закладів загальної середньої освіти були визначені кандидати на отримання заохочення у вигляді навчання в школі «Євроінтеграція». Це обдаровані учні віком від 10 до 17 років, які мають особисті досягнення в навчанні, переможці конкурсів, турнірів, олімпіад.

У період з 03 по 13 червня  2019 року 11 обдарованих дітей Конотопщини оздоровились у готельному комплексі «ГЛАДІОЛА»                          (м. Варна, Республіка Болгарія) на території курортного комплексу «Золоті Піски».

Під час поїздки відбулась подорож в Несебер – місто  Візантійської епохи.

Активний відпочинок переможці олімпіад, турнірів, конкурсів, спортивних змагань поєднували з навчанням у школі «Євроінтеграція».

За результатами навчання найактивніша школярка нашого району Гайдамака Дар’я отримала сертифікат, що дає право на подальше навчання у школі «Євроінтеграція» та участь у Міжнародних олімпіадах.

Підведено підсумки районного огляду-конкурсу на кращий пришкільний табір, ним став пришкільний табір «Світанок» (директор  Будзар Л.О.)  Вирівського НВК. Матеріали табору були надіслані до Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації  з метою участі в обласному огляді-конкурсі і, відповідно до наказу Департаменту освіти і науки Сумської ОДА від  17.09.2019   №556-ОД   «Про підсумки  обласного етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу дитячих закладів оздоровлення та відпочинку», табір «Світанок» зайняв ІІІ місце в області.

Відділ освіти, районний методичний кабінет висловлюють щирі слова подяки директору табору Будзар Людмилі та колективу цього закладу, які створили належні умови для проведення відпочинку дітей влітку 2019 року!

«У цілому організація оздоровлення та відпочинку дітей та учнівської молоді влітку 2019  року пройшла на належному рівні», – як зазначає Ірина Козловська.

Під час колегії переможці проектів пришкільних та літніх мовних загонів були нагороджені грамотами відділу освіти та цінними подарунками.

Поділитися