Сучасний інформаційний простір початкової школи – шлях до якісної освіти НУШ

23 жовтня на базі Шевченківського НВК відбувся семінар директорів району з теми: «Сучасний інформаційний простір початкової школи – шлях до якісної освіти НУШ».

         Педагоги Світлана Яковенко (вчитель 2 класу) та Наталія Бойваленко (вчитель 1 класу) для учасників семінару провели майстер-клас «Сучасний інформаційний простір НУШ освітнього закладу».

            Були представлені також фрагменти уроків «Я досліджую світ» у 2 класі з теми «Чому жовтіє й опадає листя» (учитель Світлана Яковенко) та англійської мови в 4 класі «My housе» (учитель Поцелуєва О.О.).

         Директор закладу Владислав Яковенко поділився своїми напрацюваннями з колегами під час майстер-класу «Фізична культура в НУШ».

         До програми семінару було включено також новий вид роботи,  так званий «Методичний квест», підготовлений методистами районного методичного кабінету та працівниками інклюзивно-ресурсного центру, що мав за мету допомогти керівним кадрам з організації наступних питань: Організація інклюзивного простору в школі: Що має зробити директор?; Булінг у сучасному світі: протидія, відповідальність, хто що робить у  закладі освіти (вправа мікрофон «Хто найчастіше стає жертвою булінгу?»); Акценти в організації харчування учнів; Робота з кадрами: Особові справи працівників формуєте по-новому?; Про інституційний аудит і його проведення; Діяльність закладу освіти:  слабкі та сильні сторони (Анкетування).

         По завершенню семінару кожен висловив свої враження та пропозиції щодо запропонованих видів роботи.    

 

Поділитися