У районі стартував всеукраїнський конкурс «Учитель року – 2020» у номінації «Зарубіжна література»

19 та 20 листопада відбувся І (зональний) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2020» у номінації «Зарубіжна література», очний етап якого проведено на базі Соснівського освітнього комплексу.

Привітали учасників, членів журі та гостей  конкурсу учні Соснівського ОК та налаштували педагогів на  позитивні емоції.

Перший день конкурсних випробувань видався насиченим. Конкурсанти пройшли тестування з методики, фахового предмету, педагогіки та психології. Журі оцінювало конкурсні випробування «Практична робота» та «Майстер-клас».

Протягом наступного дня  відбулися відкриті уроки, під час яких конкурсанти  показали свою  фахову майстерність. Уроки, проведені вчителями, приємно вразили членів журі демонстрацією найкращих професійних умінь, культурою спілкування, тісним контактом з учнями, любові до них та відданості справі.

Педагоги району продемонстрували  професійні якості  у  конкурсному  випробуванні  «Методичний практикум»  та показали свою креативність,   кмітливість й ерудицію.

За професіоналізм, творчість  та успіхи в конкурсних випробуваннях дипломом І ступеня  нагороджено Ганну МОХНУШКО, учителя зарубіжної літератури Бочечківського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Бочечківської сільської ради.

За відмінну фахову і методичну підготовку, виявлену під час конкурсних змагань відзначено лауреатів: Ірину ХИЛЬКО, учителя зарубіжної літератури Чорноплатівського  навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Конотопської районної ради, та Наталію СІЛОНОВУ, учителя зарубіжної літератури Дубов’язівського навчально-виховного комплексу «спеціалізована школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Дубов’язівської селищної ради.

Ірина КОЗЛОВСЬКА, методист районного методичного кабінету, подякувала конкурсантам, професійним членам журі за участь у   І (зональному) етапі всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2020» та, звертаючись до конкурсантів, відзначила, що особливістю вчительського конкурсу є те, що в ньому немає переможених, адже кожен із конкурсантів для себе й своїх учнів здобув особисту перемогу.

Руслана КРИВЕНКО, учитель зарубіжної літератури Попівського НВК І-ІІІ ст., голова журі конкурсу, вручаючи нагороди, зауважила, що кожен з конкурсантів здобув неабиякий досвід і підтвердив свою професійну майстерність.

Свято вшанування педагогів, які успішно склали іспит на компетентність та стали переможцями та лауреатами  І (зонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2020» у номінації «Зарубіжна література» відбулося в атмосфері доброзичливості та толерантності.

Щиро вдячні нашим рішучим та сміливим конкурсантам, професійним членам журі за участь у зональному етапі всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2020»

Бажаємо всім учасникам конкурсу, всім, хто був причетний до його підготовки та проведення, щастя і задоволення від життя, віри в успіх. Зичимо міцного здоров’я, творчого натхнення та професійних здобутків!

Поділитися