У світі краєзнавчих відкриттів

21 листопада 2019 року в Сумському обласному центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю відбулася обласна краєзнавча конференція учнівської молоді «У світі краєзнавчих відкриттів».

45 юних краєзнавців Сумщини презентували результати пошуково-дослідницької роботи за напрямами Всеукраїнської експедиції учнівської молоді з активним способом пересування «Мій рідний край» та екскурсійно-краєзнавчі стартапи в межах обласного соціально-освітнього проекту «Кожна дитина має право» за напрямом «Архітектурні перлини Сумщини», «Заповідними стежками Сумщини».

Цікаво та змістовно екскурсійно-краєзнавчий стартап представила  учениця 11 класу Бочечківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ» Шевченко Альона. За презентацію відеоролика «Палац княгині Львової – перлина Конотопщини» Альона отримала почесне ІІ місце та нагороджена грамотою Департаменту освіти і цінним подарунком.

Вітаємо Альону та її керівника Могилу Світлану Володимирівну з успішним захистом екскурсійно-краєзнавчої роботи. Бажаємо їм творчих успіхів у світі історико-краєзнавчих досліджень!

Поділитися