Добротою зігріті серця

Свято «Добротою зігріті серця», що об’єднало сьогодні 20 дітей з особливими освітніми потребами  нашого району в дитячому розважальному центрі «Калейдоскоп», це свято – добра, толерантності, милосердя,  відкритих сердець до дітей з особливими освітніми потребами.

Захід  було організовано відділом освіти Конотопської районної державної адміністрації спільно з районним Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та управлінням соціального захисту дітей  Конотопської райдержадміністрації. 

Як зазначила Ірина КОЗЛОВСЬКА, методист районного методичного кабінету, – «Усунення бар’єрів на шляху до самореалізації, гарантування доступу до гідної освіти, залучення дітей з особливими освітніми потребами до оздоровлення є одним із пріоритетних напрямів роботи відділу освіти райдержадміністрації».

Методисти районного Центру позашкільної роботи провели з дітьми майстер-клас, під час якого кожен виготовив  власноруч Різдвяного янгола  як символа  сподівання на казку  й очікування такого радісного для всіх свята Різдва, під час якого здійснюються дитячі мрії.

Кожен з дітей отримав солодкий подарунок від районного Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Після майстер-класу діти мали змогу погратися, пострибати на батутах, поласувати піцою та лимонадом, яким пригощали у Центрі.

Так  хочеться побажати усім дітям, які завітали на наш захід,  витримки, міцного здоров’я, оптимізму, можливості втілити в майбутньому дорослому житті  всі свої плани та задуми.

Хай Різдвяний янгол стане  для них дитячим оберегом.

Поділитися