Семінар учителів інформатики

18 лютого 2020 року відповідно до плану районного методичного кабінету Конотопської районної  на 2020  рік  на базі Гружчанського НВК відбувся семінар учителів інформатики з теми «Розвиток пізнавального інтересу і творчої активності на уроках інформатики».

Учасники семінару ознайомилися із системою роботи вчителя Галини Ганжи з окресленої теми та вмінням упроваджувати актуальні методи та прийоми розвитку творчої активності учнів в освітній процес.

Для створення комфортних та доброзичливих взаємин між вчителями на ранковій зустрічі був застосований  прийом «Криголам», що дав змогу усунути комунікативний бар’єр і налагодити контакт, подолати сором’язливість та допомогти розкритися у спілкуванні кожному педагогу.

Учитель  майстерно провела урок у 9 класі з теми «Векторний графічний редактор. Засоби векторного графічного редактора», зацікавила учнів різноманітністю застосування методів та прийомів.

Інтелектуально-розважальна гра «Хто зверху» (боротьба поколінь)» пробудила прагнення учнів та вчителів продемонструвати знання та вміння з інформатики, уміння  застосовувати набуті знання в нестандартних ситуаціях.

Педагоги отримали позитивні емоції, радість спілкування, ознайомилися з новими методами та прийомами в освітній діяльності.

Поділитися