Семінар учителів математики

19 лютого 2020 року на базі Тулущанського НВК відбувся семінар учителів математики з теми «Використання мобільних додатків та інтерактивних сервісів на уроках математики».

Директор закладу Валентина ЗАБІЯКА презентувала освітній заклад, розповіла про досягнення педагогічного та учнівського колективів.   

Наступним етапом заходу була доповідь на окреслену тему, під час якої Валентина Володимирівна ознайомила учасників семінару з великою кількістю існуючих мобільних додатків та інтерактивних сервісів і можливістю їх використання на уроках математики.

Під час практичної частини було відвідано урок математики в 7 класі з теми «Співвідношення між сторонами і кутами трикутника. Нерівність трикутника» (учитель Світлана ПРОНЬ).  

Завершальним етапом практичної частини семінару став  майстер-клас  «Створення QR-кодів», який провела Світлана Іванівна. Кожен учасник заходу зміг власноруч створити QR-код і за допомогою сканера прочитати зашифровану інформацію.

Спілкування педагогів пройшло в доброзичливій та творчій атмосфері, отримані знання, як відзначають учасники семінару, мають практичне спрямування та сприятимуть підвищенню ефективності роботи зі здобувачами освіти.

Поділитися