Семінар учителів історії

З метою вдосконалення професійної майстерності педагогів, підвищення рівня загальної дидактичної та методичної підготовки 28 лютого 2020 року відповідно до плану районного методичного кабінету Конотопської районної на 2020 рік на базі Соснівського ОК «ліцей – ЗДО» імені Анатолія Шульги відбувся семінар учителів історії з теми «Підвищення ефективності уроків історії засобами інформаційних технологій».

Відкрила семінар, окреслила його мету та завдання методист районного методичного кабінету Конотопської районної ради Інна Твірітінова.

Любов Хоменко, учитель історії Соснівського освітнього комплексу ознайомила колег з власним досвідом роботи з теми «Підвищення ефективності уроків історії засобами інформаційних технологій».

Корисним та пізнавальним був інформаційний виступ співдоповідача, учителя біології та хімії, Василя Сиволожського, який ознайомив колег із використанням сучасних засобів інформаційних технологій, зокрема програми «Mozaik Education».

Учасники методичного заходу завітали також у музейну кімнату історії села та школи, в якому дізналися детальну інформацію про кожну експозицію.

Практична частина семінару була насичена, ілюструвала тему семінару. Педагоги відвідали показовий урок історії України у 6 клас з теми «Римська республіка в V – I ст. до н.е.: соціальний устрій та організація влади».

Яскравим підсумком семінару стала історично-розважальна програма «Міс історія», проведена з метою розвитку пізнавальних інтересів і здібностей з історії, формування естетичної культури, виховання поваги до жінки, спонукання до самовдосконалення.

Завершився семінар традиційним підведенням підсумків. Аналізуючи урок та виховний захід, педагоги вкотре дійшли висновку, що використання інформаційних технологій на уроках історії сприяє підвищенню його ефективності, всебічному і гармонійному розвитку особистості учнів, розкриттю їх талантів.

Поділитися