Розвиток професійних компетентностей учителя-словесника в умовах сучасного освітнього простору

4 березня на базі Бочечківського НВК відбувся районний семінар учителів української мови та літератури з теми «Розвиток професійних компетентностей учителя-словесника в умовах сучасного освітнього простору».  Гостей зі словами вітання радо зустріла директор НВК Ганна ВНУЧКОВА та запропонувала переглянути відеофільм «Бочечківська перлина».

Після перегляду відеофільму учасників семінару запросили на методичні посиденьки. З доповіддю виступила Галина МОХНУШКО, яка проаналізувала зміст основних компетентностей педагога. У ході доповіді філологи створювали портрет сучасного учителя з погляду учнів, батьків, адміністрації школи та Міністерства освіти і науки України.

Галина НІКОЛАЄНКО запросила колег до інтелектуальної крамниці педагогічних ідей.

Далі відбувся майстер-класи з ТОП-10 методів та прийомів. Учасники семінару заповнювали ФБ-сторінки запропонованих письменників,  таймлайни, складали пазли, працювали в інтернет-мережі над створенням хмар слів , ознайомилися з конструктором Learning Apps  та створювали вправу «Скачки». У ході методичних посиденьок учителі презентували ще ряд цікавих методів: кроссенси , інтелект-карта, пантбук, відеоролик.

Цікаво провів майстер-клас учень 6 класу Левченко Микола, який рекламував вправу «Розмальовки».

Підбиваючи підсумки методичних посиденьок, учасники семінару визнали створення вправ за допомогою конструктора Learning Apps одним із найбільш доцільних методів у роботі з сучасними учнями.

Наступний етап семінару – психологічний релакс «Арттерапія», який провела шкільний психолог Оксана ШАПОВАЛОВА.

На закінчення всіх присутніх із прийдешнім святом 8 Березня привітала піснею Шевченко А, а Левченко М. та Тютюнник В. подарували на згадку сувеніри, зроблені руками учнів.

Поділитися