Про виконання протокольного рішення засідання Міжвідомчої комісії з питань охорони дитинства та оновлення складу Комісії

Відділом освіти, районним методичним кабінетом у березні 2020 року  було доведено до відома керівників закладів освіти району лист Міністерства соціальної політики від 12.12.2018 № 24376/0/2-/8/55 «Про виконання протокольного рішення засідання Міжвідомчої комісії з питань охорони дитинства та оновлення складу Комісії».

Була проведена інформаційно-просвітницька робота щодо запобігання поширенню гострих респіраторних захворювань, зокрема короновірусної інфекції COVID-19 в освітніх закладах району.

        Перед початком карантинних заходів з усіма учнями закладів загальної середньої освіти району проводилися бесіди з питань безпеки життєдіяльності та зроблені відповідні записи в журналах інструктажів.

   Заступниками директорів з виховної роботи, педагогами-організаторами розроблені плани заходів шкільних Рад з профілактики правопорушень та наркопостів. Проводиться просвітницька діяльність, спрямована на формування негативного ставлення учнів до протиправних дій. Постійно здійснюються заходи з профілактики та зниження рівня вживання психоактивних речовин: лекції «Шлях в нікуди», «Нікотин та алкоголь у підлітковому віці», тренінги – «Дитина в сучасному світі», «НІ – шкідливим звичкам», конкурс малюнків «Палити – здоровʼя губити», виховні години – «Шкідливим звичкам скажем – Ні!», «За хмарою тютюнового диму», «Школа – територія вільна від тютюну та наркотиків»,

За участю психологів та соціальних педагогів ведеться постійна робота із учнівськими колективами щодо запобігання виникненню негативних явищ у молодіжному середовищі.

Поділитися