В онлайн-режимі проведено інструктивно-методичну нараду для керівників закладів освіти та їх заступників з питань організованого завершення 2019-2020 навчального року

13 травня 2020 року  на базі районного методичного кабінету відбулась нарада керівників та  заступників закладів освіти району й Бочечківської сільської ради в онлайн-режимі у форматі відеоконференції  Big Blue Button за допомогою платформи Moodle за участю начальника відділу освіти Миколи ВЕРБНЯКА.

         У ході наради були обговорені актуальні питання, а саме:

         – про проведення підсумкового оцінювання та організованого завершення 2019/2020 навчального року;

         – рекомендації щодо заповнення журналів, форм оцінювання навчальних досягнень учнів;

         – про проведення ЗНО у 2020 році;

         – особливості проходження  курсової перепідготовки педагогічних працівників у травні-червні 2020 року;

         – організація літнього оздоровлення 2020 року;

         – особливості організації виховної роботи під час дистанційного навчання;

         – про організацію проведення урочистих святкувань з нагоди завершення 2019-2020 навчального року в режимі онлайн.

         Головний акцент був зроблений на організації ефективного освітнього процесу з використанням технологій дистанційного навчання.

         Основні аспекти організації роботи вчителів за дистанційною формою навчання та вжиття відповідних заходів з боку адміністрації закладів освіти  окреслила Ірина САВЧЕНКО, завідувачка районного методичного кабінету. Під час наради методисти районного  методичного кабінету  звернули особливу увагу на заповнення сторінок класного  журналу та оцінювання учнів  з навчальних предметів.

         Підбиваючи підсумки наради, начальник відділу освіти  звернув увагу на необхідність реалізації всіх існуючих можливостей щодо впровадження технологій дистанційного навчання, забезпечення  взаємодії та зворотного зв’язку між всіма учасниками освітнього

процесу.

Поділитися