Шановні освітяни Конотопщини, дорогі діти та батьки!

Сердечно вітаю Вас  зі святом Останнього  дзвоника, який оголошує офіційне  завершення 2019/2020 навчального року. Проте цьогоріч, на жаль, школярі Конотопського району, як і всієї України, веселий малиновий передзвін зможуть почути лише онлайн. Але все ж таки ми можемо стверджувати, що наша освітянська, учнівська та батьківська громада успішно пройшли цей досить складний період і достойно витримали удар.

І хоча для всіх школярів останній дзвоник – це провісник радості і весе­ло­щів,  чудовий день, коли позаду залишаються всі турботи і настає казкова по­ра літнього відпочинку, проте для випускників 11 класів попереду ще чекає сесія ЗНО. Тому першочергово бажаю одинадцятикласникам витримки, посидючості, наполегливості і, безперечно, успішного складання ЗНО та вступу в омріяні виші. А всій іншій шкільній дітворі зичу міцного здоров’я та незабутнього літа – ра­дісного, безтурботного і цікавого, сповненого яскравих вра­жень і мандрівок.

Насамкінець бажаю всій освітянській родині Конотопщини миру й до­б­­ра, здоров’я і злагоди, щасливих миттєвостей і здій­снення мрій, віри й упев­не­но­сті в завтрашньому дні. Нехай кожен день літа да­рує хвилини радості! Щасти вам у всьому! Бережіть себе та своїх рідних!

З найщирішими побажаннями Микола ВЕРБНЯК,  начальник відділу освіти Конотопської районної державної адміністрації

Поділитися