Триває огляд закладів освіти району робочою комісійною групою для перевірки їх готовності до нового 2020-2021 навчального року.

  У період з 19 по 21 серпня начальником відділу освіти райдержадміністрації Миколою ВЕРБНЯКОМ спільно з начальником господарчої групи відділу освіти Валентином КЛІНГЕРТОМ,  спеціалістами Конотопського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Сумській області,  фахівцями  ДПРЧ-12 УДСНС у Сумській області здійснюють перевірку закладів освіти району до їх готовності до нового навчального року. .

Комісія оглядає приміщення закладів, пришкільні території, харчоблоки, котельні тощо. В ході перевірки особлива увага була приділяється питанням облаштування перших класів, відповідно до вимог «Нової української школи».

Як зазначає начальник відділу освіти Микола ВЕРБНЯК, усі заклади освіти демонструють належну готовність до нового 2020-2021 навчального року. Працівникам закладів разом з батьками та спонсорами вдалося виконати значний обсяг робіт та створити комфортні умови для навчання школярів і виховання дошкільнят.

«Заклади загальної середньої та дошкільної освіти району в цілому відповідають санітарно-гігієнічним вимогам, нормам протипожежної безпеки, мають належне матеріально-технічне забезпечення для здійснення освітнього  процесу в новому навчальному році», – підкреслив Микола ВЕРБНЯК.

Поділитися