Вітаємо учителя математики Гружчанського НВК Наталію КРИВОШЕЮ із вдалим виступом у зональному турі всеукраїнського конкурсу “Учитель року-2021”

За традицією у листопаді відбувся І (зональний) тур всеукраїнського  конкурсу «Учитель року-2021» у номінаціях: «Керівник закладу освіти», «Математика», «Українська мова та  література», «Трудове навчання».

У цьому році вперше конкурс педагогічної майстерності проходив в один етап у дистанційному режимі та складався з таких випробувань: «Дистанційний урок», «Майстер-клас», «Тестування».

У номінації «Математика» гідно представила Конотопський район учитель математики Гружчанського НВК Наталія КРИВОШЕЯ, яка посіла почесне ІІ місце та продемонструвала високу педагогічну майстерність, професіоналізм, творчість та оригінальність.

Даний конкурс відкрив для вчителя нові можливості та великі перспективи, став ще однією сходинкою до вершини професіоналізму, відкрив нові грані педагогічного досвіду, став школою самоствердження і самовираження.

Відділ освіти та районний методичний кабінет щиро вітають Наталію Олександрівну з почесним ІІ місцем!

Зичимо міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії, оптимізму, творчих здобутків, сили та наснаги у виконанні почесної місії вчителя – творінні добра, навчанні та вихованні учнівської молоді.

Поділитися